Zlato

Zlato uchová hodnotu peněz po staletí

Zlato je dlouhodobá investice. Zlato bylo, je a bude. Již tisíce let je univerzálním platidlem po celém světě. Na rozdíl od jiných platidel si vždy udrželo svou hodnotu. 

Proč investovat do zlata

Zlato je jistota. Jistota dlouhodobého zhodnocování vašich peněz. Zlato vás ochrání před inflací i hospodářskou krizí. I proto si banky drží své finanční rezervy ve zlatě. 

 

Nakupujte zlato s BHS

Se společností BH Securities a.s. (zkráceně BHS) můžete investovat do zlata bez rizika. Díky investici do zlata s BHS si zajistíte klidné stáří nebo bezstarostnou budoucnost svých dětí. Zlato je vysoce likvidní investiční nástroj. Zlaté cihly o hmotnosti 100 g prodáte kdekoliv a kdykoliv na světě. Přečtěte si o BHS.

Kde ukládat do zlata

Máte zájem investovat do zlata. Chtěli byste mít svou vlastní zlatou cihlu? Napište nám na kontakt@investice.cz a my se vám ozveme a probereme možnosti, jak si pořídit cihlu zlata.

 

Máte zájem o měsíční ukládání do zlata?

Nechte nám svůj kontakt. Ozveme se vám a probereme vaše možnosti.

T: 255 710 710

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

Zlato? Neváhejte!

Pokud nemáte velké obnosy peněz na účtě a nemůžete si dovolit koupit zlatou cihlu hned, ukládejte si měsíčně. Zlaté cihly nebo mince můžete pořídit všude, ale jen u BHS si zlato můžete kupovat po gramech. S každou měsíční platbou nakoupíme každý měsíc gram po gramu skutečného (nikoliv virtuálního) zlata za vás. Bojíte se oslabení měny, přechodu na Euro měnu, co to udělá s vašimi penězi? Zlato svoji hodnotu neztratí! Až našetříte na celou cihličku, přijdete si ji k nám vyzvednout. Zlato směníte kdekoliv na světě v kteroukoliv dobu. Zlato je krásný dárek pro vaše děti nebo blízké a pokud jim spoříte, ukládejte i do zlata.

Ukládejte si část svých financí do něj i vy a zabezpečte se i pro další generace.

Vývoj ceny zlata za posledních 10 let
Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ
TÝKAJÍCÍ SE INVESTOVÁNÍ

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Kontaktujte nás
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění