investice.cz /O BHS
Vaše investiční příležitosti

Osobní přístup. Serióznost. Stabilita. Lidskost.
Transparentnost.

O Vaše peníze se úspěšně staráme už od roku 1993.     


Zapomeňte na zkostnatělé bankovní domy s upjatými úředníky. 

U nás v BHS to chodí jinak. Přijít k nám můžete už s dvěma sty padesáti tisíci anebo několika miliony korun po ruce. 


Vždycky se k nám dovoláte a vždycky s Vámi bude mluvit reálná osoba. Osobní přístup je základ. Navíc máte jistotu, že tu svého obchodníka najdete třeba i po osmi letech. Své peníze investujete do něčeho, co Vás bude bavit a čemu můžete důvěřovat. A o to jde především.
Osobní přístup


Naše společnost se za čtvrt století svého působení hodně proměnila a vyrostla.

Z původního obchodníka s cennými papíry jsme se stali značkou s rozsáhlým a rozmanitým portfoliem produktů. V minulosti i teď však u nás platilo a platí stále stejné pravidlo: každý klient je pro nás individualita a osobnost a přejeme si, aby byl spokojený úplně každý. 


Toto pravidlo se dá naplňovat pouze prostřednictvím skvělého týmu a osobního přístupu jednotlivce ke každému klientovi. Obojí naštěstí máme.


"Když někomu neříkají nic auta, nebudu mu nabízet investici do veteránů. Je fajn, když klient s oblastí, do které investuje, souzní."

Pavel Borovička

Pevná půda pod nohama


Při každé návštěvě na Vás bude čekat usměvavá recepční a odborníci, kteří jsou připraveni věnovat se Vám podle potřeby. V přátelské atmosféře si za chvilku budete připadat uvolněně, příjemně a dobře. „Není problém přijít a zeptat se, co můžeme nabídnout právě Vám. Naši obchodníci Vás uvítají v krásných kancelářských prostorách nebo příjemné kavárně, která je součástí budovy na pražských Příkopech. Pokud raději jednáte v prostředí, na které jste zvyklí, naši makléři jsou připraveni vypravit se za Vámi” říká Zdeněk Lepka, generální ředitel.