Ukládejte postupně, postupně zhodnocujte.

Ukládání do zlata


Postupné ukládání do investičního zlata v čase je vhodné pro klienty, kteří nemají aktuální hotovost na nákup zlatého slitku, anebo chtějí svoji investici rozložit v čase. Klient si sám reguluje za jasně daných podmínek výši měsíčního nákupu zlata, které si ukládá, s cílem dosáhnout předem stanovené cílové gramáže.
Jak to funguje?

Postupné ukládání je založeno na průběžném investování finančních prostředků do slitků rafinerie Argor Haereus a je nabízeno pro cílení na slitky o hmotnostech 100g, 250g a 500g. Umožňujeme měsíční platby v minimální výši 1 500 Kč (slitek 100g), 3 750 Kč (slitek 250g) či 7 500 Kč (slitek 500g). 

Hlavní výhody ukládání do zlata

Postupné ukládání do zlata je svobodné nakládání s majetkem ve vysoce likvidní podobě. Díky pravidelným nákupům za tržní cenu získává investor výhody z tzv. průměrování nákupu (průměrování ceny vyhlazuje krátkodobé výkyvy v cenách drahých kovů). Úspory se zhodnocují, přičemž se z pravidelných ročních výnosů (nárůst ceny) neplatí žádná daň. Po dosažení cílového gramového konta je možný okamžitý odběr zlatého slitku.

Pozn: Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.
Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Chcete se pobavit více o ukládání?

Vložte sem pár údajů a my se ozveme.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

MULTIGRAM +25

Speciální edice

Lunární série

Speciální edice

Investiční zlato

Jednorázový nákup

Základní kolekce zlatého investora

Speciální edice

BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710