Ukládejte postupně, postupně zhodnocujte.

Základní kolekce zlatého investora


Našim klientům nabízíme možnost investovat do slitků trochu jinak. Pokud chcete mít zlato diverzifikované zajímavým způsobem, představuje základní kolekce zlatého investora vhodnou příležitost.
Proč si vybrat právě tuto kolekci?

Základní kolekce zlatého investora je série slitků o celkové hmotnosti 99,6 g. Kolekce se skládá ze slitků o hmostnostech 1 g, 2,5 g, 5 g, 10 g, 1 oz a 50 g. Zlato tak nemáte uložené vcelku, ale diverzifikované do formátů, které jsou v případě potřeby snadno obchodovatelné. Vedle toho jde o sběratelskou edici, která díky luxusní dřevěné etuji renomovaného českého výrobce skvěle vypadá a je poutavým doplněním každého investroského portfolia.

             

Spolupracujeme s nejlepšími

BH Securities je hrdým partnerem prémiové slévarny PAMP, tradiční rafinerie drahých kovů z jižního Švýcarska (kanton Ticino), která je vůdčím rafinátorem a výrobcem slitků a cihel z drahých kovů (zlato, stříbro, platina, paladium, rhodium aj.).

Pozn: Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.
Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Chcete svou vlastní kolekci?

Vložte sem pár údajů a my se ozveme.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

MULTIGRAM +25

Speciální edice

Lunární série

Speciální edice

Investiční zlato

Jednorázový nákup

Ukládání do zlata

BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710