Investujte do zlaté budoucnosti.

Investiční zlato


Investujte do komodity, která je oblíbeným a efektivním nástrojem pro diverzifikaci Vašeho portfolia. Zlato dlouhodobě přináší vysoké zhodnocení a je ochranou Vašeho majetku proti inflaci či náhlým výkyvům trhů. Navíc se těší transparentním tržním cenám a vysoké likviditě. BH Securities je silným partnerem pro investory také v oblasti obchodu s investičním zlatem. Na českém trhu jako společnost působíme již 25 let.Proč se zaměřit právě na investiční zlato?

Zlato je vhodné doplnění investorského portfolia ve smyslu diverzifikace. Je osvobozené od daně z přidané hodnoty a svou hodnotu si udržuje po tisíciletí. Zlato je stabilním investičním instrumentem a zdrojů zlata je málo. Také proto roste jeho hodnota v čase, je cennou komoditou s vysokou hodnotou. Není náročné na údržbu či uskladnění. Zlato by nemělo chybět v portfoliu žádného investora.

               

Spolupracujeme s nejlepšími

BH Securities je hrdým partnerem prémiové slévárny PAMP, tradiční rafinerie drahých kovů z jižního Švýcarska (kanton Ticino), která je předním světovým rafinátorem, výrobcem slitků a cihel z drahých kovů (zlato, stříbro, platina, paladium, rhodium aj.).


Pozn: Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.
Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Chcete se pobavit o tom, zda je investice do zlata to pravé?

Vložte sem pár údajů a my se ozveme.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

MULTIGRAM +25

Speciální edice

Lunární série

Speciální edice

Základní kolekce zlatého investora

Speciální edice

Ukládání do zlata

BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710