investice.cz /Ukládání do zlata

Vaše investiční příležitosti

Pravidelné ukládání do zlata

Opravdu hodnotné věci vznikají postupně. Cesta k vaší vlastní zlaté cihle se skládá z drobných kroků. Stačí už několik stokorun měsíčně.

Dostupnost

Abyste získali svou vlastní zlatou cihličku, stačí vám jen odpustit si jednu večeři v lepší restauraci měsíčně. Každý měsíc si uložíte domluvenou částku a my za ni nakoupíme vaše zlato. Postupné ukládání vede ke zhodnocení v budoucnosti, které je odměnou za vaši trpělivost a pravidelnost.

Rozložení rizika

Díky pravidelnému nákupu po menších částkách můžete být spokojeni i v době, kdy cena zlata dočasně klesá. V tu chvíli ho totiž nakupujete levněji a můžete se těšit na další zhodnocení. Dlouhodobě se tak vaše pořizovací cena zlata průměruje, což snižuje potenciální rizika výkyvů na trhu.

Pod kontrolou

Rozhodnete-li se ukládat do zlata, dostanete přístup do vaší osobní investiční platformy. Tam kdykoli uvidíte aktuální hmotnost a hodnotu vašeho zlata. Pokud si budete přát ukládání urychlit, můžete bez ohlášení poslat vyšší částku, a dokoupit tak zlata více. Můžete tak například reagovat na nižší cenu zlata, „poslat" si do ukládání větší obnost a tím nakoupit zlato výhodněji.

Ukládání do zlata, velké emoce za malé peníze

Říká se, že zlato je o velkých předsudcích. Mnoho lidí je přesvědčeno o tom, že jeho vlastnictví je výsadou jen těch nejmajetnějších. Díky pravidelnému ukládání však na svůj vlastní kousek zlata může dosáhnout každý, kdo má trpělivost a alespoň šest stokorun měsíčně. Postupné ukládání do zlata je vhodné jako dlouhodobá forma úspor s cenným výstupem na konci.

Až se rozhodnete

Stačí zanechat kontakt a brzy se vám ozve jeden z našich odborníků. Společně pak zvolíte cílovou hmotnost vašeho zlatého slitku a nastavíte výši pravidelné částky, kterou k jeho získání budete ukládat. Cílit přitom můžete na zlato o hmotnosti troyské unce, 50 gramů, 100 gramů, 250 gramů nebo 500 gramů. Ukládání do zlata umožňuje měsíční platby 600 korun (do troyské unce), 1.000 korun (do 50gramové cihly), 1.500 korun (do 100gramové cihly), 3.750 korun (do 250gramové cihly) či 7.500 korun (do 500gramové cihly).
Dostanete také přístup do vašeho obchodního webu. Tam si můžete kdykoli přehledně zkontrolovat, kolik zlata máte již nakoupeno. Až se dostanete na cílovou hmotnost, můžete si svůj zlatý slitek vyzvednout nebo si ho uschovat v našich střežených trezorech.

Flexibilní možnosti

Pokud se budete chtít své cihličce přiblížit rychleji, můžete kdykoli koupit zlata více. Stačí jednoduše poslat větší obnos. To se může vyplatit ve chvílích, kdy cena zlata na trhu dočasně klesne. Pokud naopak budete z jakýchkoli důvodů potřebovat ukládání přerušit, je možné využít až dvou tříměsíčních přestávek. Kdykoli také můžete zbývající část vaší cihličky jednorázově dokoupit a své zlato obratem zpeněžit. I s tím vám případně rádi pomůžeme.

Zlatý tip

Ukládání do zlata je dlouhodobý projekt. Zlatý slitek, který na vás na jeho konci čeká, je ideálním dárkem pro vaše potomky. Když pro ně začnete pravidelně ukládat už od kolébky, v dospělosti je překvapíte cenným darem, který jim dá svobodu a zároveň jistotu i v nelehkých životních situacích. Jak bude vypadat svět další generace, lze dnes jen hádat. Zlato si v něm však svoji roli jistě udrží.

Začněte ukládat do zlata právě teď

Zanechte nám na sebe kontakt a brzy se vám ozve jeden z našich odborníků. Společně dohodnete detaily vaší cesty za zlatou cihličkou.

Kontaktní údaje

* Přesná cena bude vyčíslena v den nákupu dle aktuálně platné tržní ceny zlata.

Pozn: Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.

Využijte příležitosti

Pokud vás pravidelné ukládání úspor do zlata zaujalo a máte nějaký dotaz, zanechte prosím kontakt a váš vzkaz v tomto formuláři. Jeden z našich odborníků se vám brzy ozve zpět, vše vysvětlí a provede vás celou cestou za zlatou cihličkou.

Kontaktní údaje

Pozn: Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.

Máme více zlatých příležitostí

Speciální edice

Multigram+25

Speciální edice

Lunární
série

Limitovaná série

Zlatá sluneční
soustava

Limitovaná série

Giordano
Bruno

Speciální edice

Základní kolekce
zlatého investora

Speciální edice

Zlatá
horečka

Jednorázový nákup

Investiční
zlato

Máme pro vás více investičních příležitostí

Fondy

Alternativní investice
do netradičních skupin aktivit

Akcie

Příležitost se podílet
na úspěchu firem

Asset management

Komplexní servis v oblasti
osobních financí

top