Lunární série

Lunární série

Francois M. Voltaire, 1729 „Všechny papírové peníze se nakonec vrátí ke své vnitřní hodnotě: nula.” A proto se dnes více než dříve nabízí investice do fyzického investičního zlata.

 

Investice do investičního zlata prostřednictvím Lunární série vám nyní nabízí jedinečnou možnost spojit zhodnocení vložených prostředků a ochranu hodnoty Vašeho majetku  s uměním.

BHS Lunárni série

BHS nabízí exkluzivní příležitost na českém trhu nakoupit sérii s tradičním čínským lunárním kalendářem, který vyrábí švýcarská rafinérie a slévárna PAMP.

Lunární kalendář je nejstarším kalendářem na světě a sestává z dvanácti zvířat zvěrokruhu, která se po sobě periodicky opakují: krysa, buvol, tygr, zajíc, drak, had, kůň, koza, opice, kohout, pes, vepř. Ta jsou dále kombinována s pěti živly (kámen, voda, oheň, země, kov).

S námi se  investicí do Lunární série vrátíte do roku 2012, kdy byl rok draka. Přes hada, koně, kozu,opici se přenesete do roku 2017 a ocitnete se v roce ohnivého extravagatního kohouta. Získáte exkluzivní produkt, který na českém trhu nemá obdoby. V průběhu následujících let vytvoříte nenapodobitelnou sbírku, která se stane jedinečným zlatým domácím pokladem. 

V nabídce jsou v jednouncovém provedení (1 unce = 31,1035 g).

Společnost PAMP vyrábí (nejen) zlaté slitky, které dosahují ryzosti 99,99 až 99,999 %.

 

Ty jsou navíc od dubna 2016 chráněné revoluční technologií VERISCAN, tj. individuálním profilem povrchu, který je možné ověřit pomocí skeneru a porovnáním ve stejnojmenné aplikaci. To zamezuje jejich padělání a snižuje riziko jak pro obchodníky, tak pro investory. Pro názornost více naleznete na http://www.pamp.com/veriscan

 

Nově pro rok 2018 znamení Psa

 

Podívejte se na video se zlatou lunární sérií

Your browser doesn't support video.
Please download the file: video/mp4

​​

 

 

 

 

Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.

 

Máte zájem o tuto exkluzivní lunární sérii?

Uveďte prosím vaše kontaktní údaje, na kterých vás zastihneme s podrobnějšími informacemi, nebo nám zavolejte na uvedené číslo.

T: +420 255 710 710

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ
TÝKAJÍCÍ SE INVESTOVÁNÍ

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Kontaktujte nás
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění