Offline Štěpána Křečka Váš zdroj inspirace a příležitostí ze světa investic

Podcasty BHS

Jsou situace, kdy je prostě fajn být "offline".
Chvíle, které nabízejí zastavit se a inspirovat se, třeba právě tím, že si při nějaké oblíbené činnosti poslechnete podcast se zajímavým obsahem. A právě proto připravujeme naše epizody. Ať už si je pustíte v autě, na kole nebo při běhání, věříme, že Vám rozhovory našeho hlavního ekonoma se zajímavými osobnostmi, nejen z investičního businessu, přinesou inspiraci.
Příjemný poslech!


Přihlaste se k odběru podcastů a nic nového Vám neunikne:

     

          Zde najdete všechny epizody na jednom místě


Epizoda 2 – Michal Vitanovský – O umění, zlatu i vesmíru

Michal Vitanovský je významný český sochař a medailér, autor mincí a medailí, ale také řádů, vyznamenání, městských a univerzitních insignií. Je autorem československého řádu T. G. Masaryka (1990), českého Řádu bílého lva (1994), řady pamětních mincí, desítek pamětních medailí, dále také primátorských insignií, rektorských a děkanských řetězů a žezel. Z jeho rukou také vzešly umělecké návrhy pro světově unikátní ražbu Zlatésluneční soustavy na zlatých slitcích, kterou uvádí na trh BHS.

V rozhovoru s ním se dozvíte:

 • pohled na umění a názor na určování jeho budoucí hodnoty

 • jaké má zlato specifika jako materiál pro umělce

 • proč zlato a vesmír fascinují od nepaměti

 • jak uvažoval nad návrhy Zlaté sluneční soustavy a proč používal metodu sádrových odlitků

 • více o samotném projektu se dozvíte zde

  • Epizoda 1 - Pavel Borovička - Investování do komečních nemovitostí

   Pavel Borovička je jednatelem nemovitostních společností BHS a má na starosti fond kvalifikovaných investorů Real Estate Fund.
   V rozhovoru s ním se dozvíte:     Co jsou podcasty a jak je poslouchat?


     Co je to vlastně podcast a jak funguje?

     Podcast je zjednodušeně řečeno předtočený rádiový pořad, který můžete poslouchat prostřednictvím svého telefonu, tabletu nebo počítače. Nejrozšířenější je právě poslech podcastů přes mobilní telefon se sluchátky, jelikož umožňuje efektivně využít čas, který jinak běžně nevyužíváte (například při cestování, sportu atp.). Zcela nejjednodušší je poslouchat podcasty prostřednictvím mobilní aplikace, tzv. čtečky podcastů.

     Jak podcast poslouchat na mobilu?
     Pokud máte iPhone nebo iPad, aplikace na poslech podcastů je na Vašem zařízení již předem nainstalovaná. Samozřejmě, můžete si stáhnout i jiné, k poslechu podcastů určené aplikace třetích stran. Stejnětak pro Android i další operační systémy mobilních telefonů existuje celá řada dostupných aplikací, které Vám dobře poslouží. Ať už zvolíte aplikaci jakoukoliv, budete si muset vyhledat svůj podcast, který chcete poslouchat (tedy například Offline Štěpána Křečka) a přihlásit se k jeho odběru (subscribe). To zaručí, že při vydání nové epizody se Vám tato epizoda automaticky přidá a Vy si ji budete moci okamžitě poslechnout. Pokud máte omezená data, zvolit si můžete možnost stahovat nové epizody, pouze pokud jste připopjeni na wifi. Epizody stahovat nemusíte, můžete je přímo streamovat, ale doporučujeme je stáhnout. Nebudete pak řešit problémy s výpadkem signálu a poslechnete si všechno pohodlně i mimo něj, například i v metru.


     Jak podcast poslouchat na počítači?
     Na notebooku nebo stolním počítači je vše ještě jednodušší. Na Macu můžete sice používat iTunes, ale podcast je umístěn také na webu, na této stránce, odkud si můžete všechny jeho epizody pohodlně přehrát také.


     Formulář odeslán!

     Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
     kteří mají tento produkt na starosti.

     Inspirovali jsme Vás?

     Dejte nám na sebe spojení, ozveme se Vám zpět.

     Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

     BHS
     Získejte náskok ve světě investic
     Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
     Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

     Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

     Ozvěte se
     +420 255 710 710 +420 255 710 710