Nákup investičních certifikátů

Hledáte výnos vyšší než z termínovaných vkladů?

Podílejte se na zisku z rostoucích trhů. Nové BHS Investiční certifikáty se objevují v nabídce v průběhu roku v závislosti na situaci na trhu. Čas k jejich nákupu je vždy velmi krátký v řádech několika týdnů. Abyste nepřišli o informaci, že je nový certifikát k nákupu, doporučujeme založit si profil na těchto stránkách a informaci obdržíte přímo na váš e-mail. Nechcete zmeškat emisi nového investičního certifikátu? Registrujte se.

Chci se registrovat


Jste stávajícím klientem?

Rezervujte si Vámi vybraný certifikát v sekci Aktuálně k nákupu a odešlete. Následně Vás bude telefonicky kontaktovat obchodník BHS, aby si s Vámi potvrdil fyzický nákup certifikátu.

Pro rychlejší rezervaci certifikátu a komunikaci s obchodníkem si nezapomeňte založit profil na těchto stranách.

Proč je důležitá včasná rezervace? BHS Investiční certifikáty přináší více než zajímavé příležitosti finančního zhodnocení, avšak nabídka je velmi časově omezená, zpravidla v rozmezí 2-3 týdnů. Rezervací si zajistíte především včasné uzavření procesu nákupu certifikátu a nezmeškáte jej.

Certifikáty jako nástroj  investování 

 

Jste novým klientem?

Po založení profilu na těchto stránkách a provedení rezervace Vámi vybraného certifikátu Vás bude obratem kontaktovat obchodník BHS, aby aktivoval Váš účet a uzavřel Komisionářskou smlouvu. Tuto rychlou proceduru lze zjednodušeně přirovnat k činnostem, které znáte při zakládání bankovního účtu. Tím si zajistíte možnost následně uskutečnit kdykoliv pohodlně nejen nákup, ale případně i prodej BHS Investičního certifikátu.

Finanční prostředky k pořízení BHS Investičního certifikátu zašlete bezhotovostním převodem na bankovní účet uvedený v Komisionářské smlouvě a vedený u ČSOB. Obdobně jednoduchou cestou lze získat Vaše finanční prostředky také zpět. Po ukončení platnosti certifikátu či při dřívějším prodeji, si požádáte o převod finančních prostředků na svůj bankovní účet.  

BHS obchoduje pod dohledem České národní banky. I proto poskytuje svým klientům špičkový informační servis. Vámi nakoupené certifikáty můžete nepřetržitě sledovat ve svém online Klientském profilu, do kterého získáte přístup uzavřením Komisionářské smlouvy.

Chcete být informován o nových investičních příležitostech? Nezapomeňte si zaškrtnout ve svém profilu příjem Aktualit.

Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710