investice.cz /magazín
Vaše investiční příležitosti
Víc než na termíňáku

Ranní zpravodaj: Hlavní akciové průměry mírně poklesly

22.02.2024
S&P500akcieburzadow jonesnasdaq

GEVORKYAN vstupuje na burzu s duálním listingem v Bratislavě

22.02.2024
akcieburzagevorkyan

Nvidia zvýšila čtvrtletní zisk o 769 procent

22.02.2024
akcieburzanvidiatržby

Ranní zpravodaj: Americké akcie v úterý uzavřely v červených číslech

21.02.2024
S&P500akcieburzadow jonesnasdaqusa

Jednoduchý způsob, jak se stát spolumajitelem úspěšné firmy

13.05.2014

Zakoupením akcie získáváte majetkový podíl na jejím emitentovi a můžete se tak podílet na úspěších akciových společností. Akcie mohou být pro investory zajímavé jako krátkodobá spekulace i dlouhodobá investice. Oblíbenost řady akcií souvisí i s

Zakoupením akcie získáváte majetkový podíl na jejím emitentovi a můžete se tak podílet na úspěších akciových společností. Akcie mohou být pro investory zajímavé jako krátkodobá spekulace i dlouhodobá investice. Oblíbenost řady akcií souvisí i s pravidelnou výplatou dividend. V ČR i v zahraničí je mnoho zajímavých titulů, které přinášejí svým akcionářům zajímavé výnosy, např. Microsoft, ČEZ, Exxon, Pfi zer, Wal-Mart, Apple, Volkswagen, Ebay.

Při rozhodování Vám mohou být užitečné analýzy jednotlivých společností. Při technické analýze se vychází z předchozích tržních pohybů a při fundamentální analýze se stanovuje vnitřní hodnota, která se poté porovnává s aktuální tržní cenou.

Představujeme vám další zajímavé akcie, které sledujeme. U akcií se zaměřujeme na dividendový výnos, návratnost investice, růst tržeb a zisků, zadlužení, chování ceny akcie, zprávy a jiné fundamenty, které mohou mít vliv na cenový vývoj. Snažíme se v trhu vidět nejen investiční příležitost, ale i rizika. Více informací o jednotlivých akcií si přečtěte zde: http://www.bhs.cz/page.aspx?id=zajimave-akcie.

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.č.: +420 255 710 710 nebo nám pošlete e-mail: [email protected].

Investiční příležitosti

Jestli jste již načerpali dost informací, přišel čas zamyslet se, jak je využít. Pokud máte chuť zapojit se do světa investic, stačí si vybrat svou příležitost.

top