investice.cz /magazín
Vaše investiční příležitosti

Ranní zpravodaj: Akcie společnosti Nvidia vzrostly o zhruba 11 %

24.05.2024
akcieburzanvidiausa

Značky McDonald's a KFC poškozuje v Asii a na Blízkém bojkot Izraele

24.05.2024
asiemcdonaldsobchod

Google v brzké době zahájí výrobu svých chytrých telefonů Pixel v Indii

24.05.2024
asiegoogletechnologievýroba

Výrobce počítačů Lenovo zvýšil čtvrtletní zisk o 118 %

23.05.2024
lenovoprodejtechnologietržby

Kam se vyberou akcie Facebook?

18.05.2017

Facebook má díky silnému tandemu aplikací Facebook a Instagram velmi dobře pokryté prakticky všechny hlavní cílové skupiny uživatelů ...

Facebook má díky silnému tandemu aplikací Facebook a Instagram velmi dobře pokryté prakticky všechny hlavní cílové skupiny uživatelů sociálních sítí a Facebook je jednou z klíčových aplikací, kterou denně používá každý čtvrtý člověk na planetě. Instagram nedávno spustil službu, která konkuruje i Snapchatu, takže firma nespí na vavřínech a dál sleduje trendy a nabízí nové služby svým zákazníkům. Facebook má další prostor pro růst příjmů i zisků na akcii a to bude cenu akcií tlačit dál nahoru, takže dlouhodobě by investoři mohli být na akcie Facebook optimističtí. 

Krátkodobě v nejbližších týdnech by mohly akcie obchodovat spíše do strany, část investorů možná vybere zisky. Poté by se její cena mohla vydat opět vzhůru.
 
Firma Facebook má díky silnému tandemu aplikací Facebook a Instagram velmi dobře pokryté prakticky všechny hlavní cílové skupiny uživatelů sociálních sítí a Facebook je jednou z klíčových aplikací, kterou denně používá každý čtvrtý člověk na planetě. Instagram nedávno spustil službu, která konkuruje i Snapchatu, takže firma nespí na vavřínech a dál sleduje trendy a nabízí nové služby svým zákazníkům. Facebook má další prostor pro růst příjmů i zisků na akcii a to bude cenu akcií tlačit dál nahoru, takže dlouhodobě by investoři mohli být na akcie Facebook optimističtí. 
 
Krátkodobě v nejbližších týdnech by mohly akcie obchodovat spíše do strany, část investorů možná vybere zisky. Poté by se její cena mohla vydat opět vzhůru.

Investiční příležitosti

Jestli jste již načerpali dost informací, přišel čas zamyslet se, jak je využít. Pokud máte chuť zapojit se do světa investic, stačí si vybrat svou příležitost.

top