investice.cz /magazín
Vaše investiční příležitosti
Víc než na termíňáku

Ranní zpravodaj: Americké akcie ve čtvrtek prudce vzrostly

23.02.2024
S&P500akcieburzadow jonesnasdaqusa

Česká zbrojovka dodá Ukroboronpromu díly k puškám CZ BREN 2

23.02.2024
CZGprodej

Avast musí v USA zaplatit pokutu a přestat prodávat data o uživatelích

23.02.2024
regulacesoudusačesko

Ranní zpravodaj: Hlavní akciové průměry mírně poklesly

22.02.2024
S&P500akcieburzadow jonesnasdaq

Kam se vyberou akcie Facebook?

18.05.2017

Facebook má díky silnému tandemu aplikací Facebook a Instagram velmi dobře pokryté prakticky všechny hlavní cílové skupiny uživatelů ...

Facebook má díky silnému tandemu aplikací Facebook a Instagram velmi dobře pokryté prakticky všechny hlavní cílové skupiny uživatelů sociálních sítí a Facebook je jednou z klíčových aplikací, kterou denně používá každý čtvrtý člověk na planetě. Instagram nedávno spustil službu, která konkuruje i Snapchatu, takže firma nespí na vavřínech a dál sleduje trendy a nabízí nové služby svým zákazníkům. Facebook má další prostor pro růst příjmů i zisků na akcii a to bude cenu akcií tlačit dál nahoru, takže dlouhodobě by investoři mohli být na akcie Facebook optimističtí. 

Krátkodobě v nejbližších týdnech by mohly akcie obchodovat spíše do strany, část investorů možná vybere zisky. Poté by se její cena mohla vydat opět vzhůru.
 
Firma Facebook má díky silnému tandemu aplikací Facebook a Instagram velmi dobře pokryté prakticky všechny hlavní cílové skupiny uživatelů sociálních sítí a Facebook je jednou z klíčových aplikací, kterou denně používá každý čtvrtý člověk na planetě. Instagram nedávno spustil službu, která konkuruje i Snapchatu, takže firma nespí na vavřínech a dál sleduje trendy a nabízí nové služby svým zákazníkům. Facebook má další prostor pro růst příjmů i zisků na akcii a to bude cenu akcií tlačit dál nahoru, takže dlouhodobě by investoři mohli být na akcie Facebook optimističtí. 
 
Krátkodobě v nejbližších týdnech by mohly akcie obchodovat spíše do strany, část investorů možná vybere zisky. Poté by se její cena mohla vydat opět vzhůru.

Investiční příležitosti

Jestli jste již načerpali dost informací, přišel čas zamyslet se, jak je využít. Pokud máte chuť zapojit se do světa investic, stačí si vybrat svou příležitost.

top