investice.cz /magazín
Vaše investiční příležitosti

Ranní zpravodaj: Dow Jones se poprvé v historii dotkl hranice 40 000 bodů

17.05.2024
S&P500akcieburzadow jonesnasdaqusa

Reddit podepsal smlouvu s OpenAI

17.05.2024
AIakcietechnologie

Ranní zpravodaj: Všechny tři hlavní americké indexy uzavřely na rekordních hodnotách

16.05.2024
S&P500akcieburzadow jonesnasdaqusa

ČEZ investuje do roku 2030 v Ústeckém kraji 100 miliard Kč

16.05.2024
investiceČEZčesko

Jak investovat do zlata OLD

12.01.2018

Po malých částkách můžete mít za pár let vlastní cihlu za výhodnou cenu


Ukládání peněz do zlata je stejně jednoduché jako do stavebního spoření. Nemusíte mít naráz velký balík peněz, abyste si koupili zlatou cihlu.

Po malých měsíčních částkách – například 1500 Kč – pro Vás bude BHS každý měsíc nakupovat zlato za velkoobchodní ceny. Máte tak jistotu nejen nejlepší ceny, ale také kvalitního a certifikovaného zlata.

Výhodnou cenu je společnost BHS svým klientům schopna zajistit proto, že nakupuje ve velkém množství a je schopna udržet marže na jednotku na nízké úrovni. Navíc od dodavatele nabízejícího ty nejlepší ceny.


Nákup zlata   Investice do zlata   Zlato jako 4. důchodový pilíř


Zlatá cihla už i po pěti letech 


Po několika letech (při měsíční částce 1500 Kč to může být po cca 5 letech) z takto nakoupeného zlata získáte 100 gramovou cihlu zlata. Během celé doby můžete kdykoliv zlato odprodat. Pokud si zlato ponecháte, zachová svou hodnotu až do chvíle, než se jej rozhodnete prodat.  Výnosy ze zlata získáte teprve při jeho prodeji, přičemž čistý výnos záleží na rozdílu mezi cenou za niž jste nakoupili a prodejní cenou.


Na rozdíl od fondů a akcií nepočítejte u investice do zlata s vyplácením průběžné dividendy, na druhou stranu ale vyděláte na tom, že neplatíte žádné daně z příjmů a to ani z celkového výnosu při jeho prodeji.


100 gramové cihly zlata jsou dobře prodejné kdekoliv na světě a díky tomu jsou i velmi likvidním nástrojem na ukládání peněz.

*Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.Proč nakupovat zlato   Investice do zlata - ukládání na stáří   

 

Tip: Jak skladovat investiční zlato

Začněte do zlata ukládat právě teď!

Dejte nám na sebe spojení, ozveme se a vše zajistíme.

Formulář odeslán!

Děkujeme za vyplnění kontaktního formuláře!

Investiční příležitosti

Jestli jste již načerpali dost informací, přišel čas zamyslet se, jak je využít. Pokud máte chuť zapojit se do světa investic, stačí si vybrat svou příležitost.

top