investice.cz /magazín
Vaše investiční příležitosti

Ranní zpravodaj: Akcie společnosti Nvidia vzrostly o zhruba 11 %

24.05.2024
akcieburzanvidiausa

Značky McDonald's a KFC poškozuje v Asii a na Blízkém bojkot Izraele

24.05.2024
asiemcdonaldsobchod

Google v brzké době zahájí výrobu svých chytrých telefonů Pixel v Indii

24.05.2024
asiegoogletechnologievýroba

Výrobce počítačů Lenovo zvýšil čtvrtletní zisk o 118 %

23.05.2024
lenovoprodejtechnologietržby

Pražská burza musí doznat obratu

02.02.2016

Globální výprodeje na akciových trzích přinášejí v úvodu roku během velmi krátké doby značné ztráty. Z pravidelně sledovaných hlavních trhů nejvíce, téměř 16 %, ztrácí dle indexu SSE akcie v Číně.

Globální výprodeje na akciových trzích přinášejí v úvodu roku během velmi krátké doby značné ztráty. Z pravidelně sledovaných hlavních trhů nejvíce, téměř 16 %, ztrácí dle indexu SSE akcie v Číně. Dvouciferné ztráty lze však vidět na celé řadě dalších světových indexů. Velmi sledované Německo, resp. index DAX při dnešním dopoledním vývoji (20.1.) letos ztrácí 12,5 % a atakuje úrovně z loňského srpna. Dostává se z hlediska techniky tedy na hranice podpory. Důležité bude, zda je udrží.

Pražská burza se dnes (20.1.) dopoledne z hlediska indexu PX dostala až na 853,06 bodů. Takové hodnoty nepamatuje od června 2013, resp. prohloubila svá více než 2,5letá minima. Hladinu okolo 850 bodů lze z dlouhodobého hlediska právě považovat za velmi významnouIndex PX zde našel v posledních letech podporu a začal se následně vracet zpět na vyšší úrovně

Vývoj indexu PX za posledních 5 let s vyznačením technických hranic dle BHS

Posledních 5 verzí aktuality
Datum zálohy Poslední editující uživatel
Zatím neexistují žádné zálohy!

Investiční příležitosti

Jestli jste již načerpali dost informací, přišel čas zamyslet se, jak je využít. Pokud máte chuť zapojit se do světa investic, stačí si vybrat svou příležitost.

top