Realizované dluhopisy

Cesta k výhodnému dluhopisu je snadná

Na trhu letos byla příležitost pro investory koupit si celou řadu nově vydaných korporátních dluhopisů.


Saunia 6,25/2022 - investice do světa wellness

Úpis tohoto dluhopisu byl již ukončen!


Emitent je obchodní společností, jejíž hlavní podnikatelskou aktivitou je provoz tzv. saunových světů, tedy provozoven, ve kterých jsou poskytovány zákazníkům zejména služby v oblasti saunování, wellnessu, masáží a doplňkových služeb. 


Strategickým záměrem společnosti je umisťování saunových světů právě do obchodních center. Výnos z emise bude prioritně použit pro financování investic do vybudování dalších saunových světů. 


Emitent má v plánu otevřít dalších šest poboček v České republice, kromě Prahy a Brna také v Hradci Králové nebo Českých Budějovicích, a také v zahraničí – na Slovensku, v Německu či Rakousku. Prostředky získané z emise dluhopisů tedy použije na částečné nebo úplné financování nákladů na vybudování těchto nových poboček a částečně také na splacení (maximálně 50 milionů Kč), respektive refinancování překlenovacího úvěru, kterým je v tuto chvíli výše uvedená výstavba pokryta.


Tip: Proč dluhopis Saunia s.r.o.

Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710