Investujte do značek, které chtějí růst Transparentní investice do prověřených emisí

Obchodování s dluhopisy od BHS


Prověřené korporátní dluhopisy a zajímavé výnosy. Podstatou dluhopisu je závazek emitenta za předem stanovených podmínek v pravidelné frekvenci platit majiteli dluhopisu sjednaný úrok a po uplynutí splatnosti dluhopisu následně i jistinu (nominální hodnotu dluhopisu - částku, kterou věřitel dlužníkovi půjčil). Kontaktujte nás a nakupujte dluhopisy od BHS.


Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Chcete nakupovat korporátní dluhopisy?

Vyplňte pár údajů a my se ozveme.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Půvab

V BHS se na korporátní dluhopisy dlouhodobě a úspěšně zaměřujeme a všechny nabídky od emitentů vždy předem důsledně prověřujeme.
Nároky

Investor do dluhopisů nemusí být aktivně obchodujícím na kapitálových trzích. Jde o investici se střednědobým časovým horizontem a prostředky je vhodné alokovat na období 3-5 let.

Rizika

Korporátní dluhopisy nabízejí ve srovnání se státními dluhopisy vyšší výnos, který se obvykle pohybuje v rozmezí od pěti až do patnácti procent. Ve srovnání se státními dluhopisy jsou však rizikovější.


Podcast - Offline Štěpána Křečka

  


    

Poslouchat nyní
BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710