Jak investovat do zlata

Po malých částkách můžete mít za pár let vlastní cihlu za výhodnou cenu

Ukládání peněz do zlata je stejně jednoduché jako do stavebního spoření. Nemusíte mít naráz velký balík peněz, abyste si koupili zlatou cihlu.

Po malých měsíčních částkách – například 1500 Kč – pro Vás bude BHS každý měsíc nakupovat zlato za velkoobchodní ceny. Máte tak jistotu nejen nejlepší ceny, ale také kvalitního a certifikovaného zlata.

Výhodnou cenu je společnost BHS svým klientům schopna zajistit proto, že nakupuje ve velkém množství a je schopna udržet marže na jednotku na nízké úrovni. Navíc od dodavatele nabízejícího ty nejlepší ceny.


Investování do zlata – stručný slovník užitečných pojmů


Zlato pro vaše blízké nebo jako pojistka pro budoucnost

Vzácné kovy přitahovaly pozornost lidstva od nepaměti. Jako jedny z mála věcí jsou přijímány napříč kulturami a staletími. Zlato jako jeden z těchto vzácných kovů má přesah kulturní, regionální i časový, přečkává staletí a neexistuje v historii doba, kdy zlato nebylo oceňováno. Má i hluboký symbolický význam v celé řadě kultur, naší nevyjímaje. Darováním něčeho hlubokého dává člověk něco víc než jen hodnotu - dává něco co má přesah a dotýká se staletí. 


Tip: jak na  Investiční zlato    Cena zlata nad úrovní 1 300 dolarů za trojskou unci    Zlaté nugety   Váhy a míry zlata


Zlatá sluneční soustava

Sluneční soustava na zlatých plaketách je sběratelskou a investiční příležitostí. Originální vlastní ražba, proslulý autor a velký zájem ze strany sběratelů a investorů spolu se švýcarskou slévárnou PAMP, která patří mezi nejlepší světové rafinerie, umožňují přinášet investorům nové projekty i produkty pro diverzifikaci jejich portfolií. 


Lunární série

Speciální edice zlatých slitků, na nichž jsou vyraženy motivy zvířat čínského lunárního kalendáře.

Série hodnotných zlatých slitků s motivy zvířat lunárních znamení je vhodným dárkem, ale také nástrojem, který ozvláštní portfolio každého investora. Investice, která potěší oko. Lunární série je dodávána v luxusní dřevěné etuji renomovaného českého výrobce a je krásným sběratelským počinem.


Multigram +25

Speciální edice s unikátním sběratelským boxem obsahujícím jednogramové zlaté slitky. Každý jednotlivý gram je zataven v bezpečnostní folii a opatřen originálním certifikátem pravosti - snadné oddělení jednogramových slitků. Pravost a ryzost je zaručena unikátní technologií proti padělání VERISCAN.


Nákup zlata    Investice do zlata    Zlato jako 4. důchodový pilíř    Investice do zlata - výhoda nebo vyhozené peníze?


Zlatá cihla už i po pěti letech 

Po několika letech (při měsíční částce 1500 Kč to může být po cca 5 letech) z takto nakoupeného zlata získáte 100 gramovou cihlu zlata. Během celé doby můžete kdykoliv zlato odprodat. Pokud si zlato ponecháte, zachová svou hodnotu až do chvíle, než se jej rozhodnete prodat.  Výnosy ze zlata získáte teprve při jeho prodeji, přičemž čistý výnos záleží na rozdílu mezi cenou za niž jste nakoupili a prodejní cenou.


Na rozdíl od fondů a akcií nepočítejte u investice do zlata s vyplácením průběžné dividendy, na druhou stranu ale vyděláte na tom, že neplatíte žádné daně z příjmů a to ani z celkového výnosu při jeho prodeji.


100 gramové cihly zlata jsou dobře prodejné kdekoliv na světě a díky tomu jsou i velmi likvidním nástrojem na ukládání peněz.

*Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.Proč nakupovat zlato    Investice do zlata - ukládání na stáří  Jak si povede zlato v nejbližších měsících

 

Tip:  Jak uchovat investiční zlato

Formulář odeslán!

Děkujeme za Váš zájem. Informaci předáváme kolegům,
kteří mají tento produkt na starosti.

Chcete s námi investovat do zlata?

Pošlete nám pár údajů a my se ozveme.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

BHS
Získejte náskok ve světě investic
Děkujeme za Váš zájem. Zajímavé novinky ze světa investic Vám dorazí na email.
Do té doby můžete informace získávat třeba sledováním našeho magazínu.

Četl/a jsem Zásady ochrany osobních údajů a uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů za podmínek v něm uvedených.

Ozvěte se
+420 255 710 710 +420 255 710 710