Realizované dluhopisy

Prospekt dluhopisu ZOOT

Podle veřejného průzkumu společnosti Lovebrand je ZOOT vnímána jako love brand; nejmladší značka s největším růstovým potenciálem v České republice.

Společnost ZOOT a.s., zabývající se prodejem oblečení a doplňků, byla založena v roce 2009. Jako první představila koncept, který kombinuje internetový obchod a kamenné prodejny, tzv. Výdejny Radosti a díky tomu získala vedoucí pozici na trhu podobně jako dříve Amazon v USA nebo Zalando v Německu.

Nyní ZOOT prodává zboží více než 350 značek včetně vlastních vysoko-maržových. Firma staví na kombinaci lokálních a obecných zkušeností, používá webové stránky v lokálních jazycích, které nabízejí specifický obsah, včetně módních kolekcí pro každou zemi. Tento model je kombinován se sítí kamenných obchodů („zkoušíren“), které budují lokální známost a důvěryhodnost.

ZOOT pravidelně vydává vlastní módní časopis v nákladu 100 tis. výtisků, registruje 31 mil. návštěv webových stránek ročně; má více než 400 tis. registrovaných odběratelů novinek a 150 tis. aktivních uživatelů.

BH Securities a.s. má povolení k užití Základního prospektu v rámci veřejné nabídky a společnost je oprávněna k nabízení předmětných cenných papírů během období veřejné nabídky.

Při této činnosti se spoléhá a odkazuje na Základní prospekt.

Tip: přečtěte si - Jak investovat peníze   Nejmenší možná investice do dluhopisů, aby se vyplatila

Máte zájem o investování do dluhopisů a potřebovali byste pro rozhodování více informací?

Přijďte nás navštívit na adrese Na Příkopě 6 nebo vyplňte formulář níže a my Vás budeme obratem kontaktovat.

T: 255 710 710
E: kontakt@investice.cz

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ
TÝKAJÍCÍ SE INVESTOVÁNÍ

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Kontaktujte nás
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění