O BHS

Historie BH Securities

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a členem Burzy Cenných Papírů Praha a.s. Byla založena v roce 1993 a je součástí Česko slovenského holdingu PROXY – FINANCE a.s., který je zároveň jejím 100 % vlastníkem.

Společnost je držitelem široké licence pro poskytování investičních služeb, kterou poskytuje Česká národní banka a.s. Od rou 1994 je členem Burzy cenných papírů Praha.

BH Securities a.s. je tvůrcem trhu a pokrývá široké spektrum trhů v ČR, Evropě i USA. Svým zákazníkům umožňuje vstup na domácí a světové burzy a přímou realizaci obchodních pokynů bez dalších prostředníků. Zaměřuje se na vyhledávání příležitostí i produktů, investuje do rozvoje a zákaznického servisu. Společnost patří mezi nejvýznamnější nebankovní subjekty. Díky svému dlouholetému působení získala bohaté zkušenosti, vybudovala si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu a získala důvěru zákazníků. Poskytuje komplexní služby na kapitálovém trhu pro institucionální investory i fyzické osoby.

Základní aktivity BH Securities

Hlavní činností BH Securities a.s je především obchodování s cennými papíry na vlastní a cizí účet v tuzemsku i v zahraničí, obhospodařování individuálních portfolií a obchodování na úvěr.

Nabízí širokou paletu produktů kapitálového trhu od nejkonzervativnějších produktů až po vysoce specializované obchody s nejrůznějšími investičními nástroji. BH Securities a.s. je tvůrcem trhu což mj. umožňuje zákazníkům účastnit se na realizaci obchodů přímo bez dalšího prostředníka.

Mimo přímého nákupu či prodeje cenných papírů nabízí celou řadu dalších investičních produktů a služeb. Jedním z nejkomplexnějších je produkt správa aktiv – BHS Asset Management, který je určen pro soukromou i korporátní klientelu. Jedná se o produkt, jehož výhodou je komplexní servis v oblasti osobních financí v několika typizovaných strategiích. V poskytovaných službách se společnost zaměřuje především na jejich komplexnost (celistvost) a současně klade veliký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Potřeby a představy zákazníků jsou konzultovány tak, aby kombinací a skladbou aktiv dosáhli co nejlepšího zhodnocení investice. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní a diskrétní služby uspokojující i ty nejnáročnější zákazníky.

Více o BH Securities a.s. naleznete na www.bhs.cz.

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O NOVÝCH INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

  • nové investiční příležitosti
  • horké aktuality
  • důležitá oznámení

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Klientské centrum - zlato
+420 255 710 720
Klientské centrum - ostatní produkty
+420 255 710 715
Nabídky spolupráce
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění