Nákup investičních certifikátů

Hledáte výnos vyšší než z termínovaných vkladů?

Podílejte se na zisku z rostoucích trhů. Nové BHS Investiční certifikáty se objevují v nabídce v průběhu roku v závislosti na situaci na trhu. Čas k jejich nákupu je vždy velmi krátký v řádech několika týdnů. Abyste nepřišli o informaci, že je nový certifikát k nákupu, doporučujeme založit si profil na těchto stránkách a informaci obdržíte přímo na váš e-mail. Nechcete zmeškat emisi nového investičního certifikátu? Registrujte se.

Chci se registrovat


Jste stávajícím klientem?

Rezervujte si Vámi vybraný certifikát v sekci Aktuálně k nákupu a odešlete. Následně Vás bude telefonicky kontaktovat obchodník BHS, aby si s Vámi potvrdil fyzický nákup certifikátu.

Pro rychlejší rezervaci certifikátu a komunikaci s obchodníkem si nezapomeňte založit profil na těchto stranách.

Proč je důležitá včasná rezervace? BHS Investiční certifikáty přináší více než zajímavé příležitosti finančního zhodnocení, avšak nabídka je velmi časově omezená, zpravidla v rozmezí 2-3 týdnů. Rezervací si zajistíte především včasné uzavření procesu nákupu certifikátu a nezmeškáte jej.

Certifikáty jako nástroj  investování 

 

Jste novým klientem?

Po založení profilu na těchto stránkách a provedení rezervace Vámi vybraného certifikátu Vás bude obratem kontaktovat obchodník BHS, aby aktivoval Váš účet a uzavřel Komisionářskou smlouvu. Tuto rychlou proceduru lze zjednodušeně přirovnat k činnostem, které znáte při zakládání bankovního účtu. Tím si zajistíte možnost následně uskutečnit kdykoliv pohodlně nejen nákup, ale případně i prodej BHS Investičního certifikátu.

Finanční prostředky k pořízení BHS Investičního certifikátu zašlete bezhotovostním převodem na bankovní účet uvedený v Komisionářské smlouvě a vedený u ČSOB. Obdobně jednoduchou cestou lze získat Vaše finanční prostředky také zpět. Po ukončení platnosti certifikátu či při dřívějším prodeji, si požádáte o převod finančních prostředků na svůj bankovní účet.  

BHS obchoduje pod dohledem České národní banky. I proto poskytuje svým klientům špičkový informační servis. Vámi nakoupené certifikáty můžete nepřetržitě sledovat ve svém online Klientském profilu, do kterého získáte přístup uzavřením Komisionářské smlouvy.

Chcete být informován o nových investičních příležitostech? Nezapomeňte si zaškrtnout ve svém profilu příjem Aktualit.

Nepropásněte nákup investičního certifikátu.

Napište nám a my vám dáme včas vědět před zahájením prodeje investičního certifikátu.

T: 255 710 715

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O NOVÝCH INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

  • nové investiční příležitosti
  • horké aktuality
  • důležitá oznámení

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Klientské centrum - zlato
+420 255 710 720
Klientské centrum - ostatní produkty
+420 255 710 715
Nabídky spolupráce
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění