Multigram +25

25 zlatých slitků

Hledáte netradiční a přitom praktický dárek se stabilní hodnotou, která v čase ještě poroste? Nebo si chcete jen udělat radost a vložit peníze do něčeho, co je hezké a má zároveň smysl? Pak vyzkoušejte multigramy zlata.

 

O co jde? Zdánlivě jednotné „plato“ je ve skutečnosti důmyslný multigramový slitek, který nabízí možnost rozdělit si „zlatý poklad“ na jednotlivé jednogramové slitky a nakládat s nimi po libosti. Každý jednogramový slitek má vlastní certifikát společnosti PAMP.

BHS vám nyní exkluzivně nabízí možnost zakoupit si tento zlatý Multigram +25, který sestává z invenční konstrukce vzájemně propojených slitků. Toto netradiční, efektní a zároveň efektivní uspořádání umožňuje snadné využití různými způsoby s tím, že i po rozdělení celku má každý slitek své individuální číslování včetně certifikátu potvrzující hmotnost a ryzost.

Multigram +25 je ideální pro milovníky zlata či luxusních dárků, které ale nemusíme mít jen zavřené v trezoru. Libovolným počtem slitků můžete obdarovat kohokoliv dalšího, přičemž slitky, které vám zbudou, nijak neztrácejí na hodnotě.

Díky vysoké likviditě zlata je samozřejmě možné jednotlivé dílky anebo i celý Multigram kdykoli prodat.

Cena celého Multigramu, tedy 25 slitků, je 35 000 Kč.

Multigram +25 vyrábí švýcarská společnost PAMP. Zaměřuje se kromě jiného právě na zlaté slitky, které dosahují ryzosti 99,99 až 99,999 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednotlivé slitky jsou navíc chráněny revoluční technologií VERISCAN, tj. individuálním profilem povrchu, který lze ověřit pomocí skeneru a poté porovnáním ve stejnojmenné aplikaci přes telefon. To zamezuje jejich padělání a snižuje riziko jak pro obchodníky, tak pro investory. Více informací najdete na http://www.pamp.com/veriscan.

 

Máte zájem o Multigram +25?

Uveďte prosím vaše kontaktní údaje, na kterých vás zastihneme s podrobnějšími informacemi, nebo nám zavolejte na uvedené číslo.

T: +420 255 710 720

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O NOVÝCH INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

  • nové investiční příležitosti
  • horké aktuality
  • důležitá oznámení

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Klientské centrum - zlato
+420 255 710 720
Klientské centrum - ostatní produkty
+420 255 710 715
Nabídky spolupráce
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění