Jak investovat do zlata

Po malých částkách můžete mít za pár let vlastní cihlu za výhodnou cenu

Ukládání peněz do zlata je stejně jednoduché jako do stavebního spoření. Nemusíte mít naráz velký balík peněz, abyste si koupili zlatou cihlu. Po malých měsíčních částkách – například 1500 Kč – pro Vás bude BHS každý měsíc nakupovat zlato za velkoobchodní ceny. Máte tak jistotu nejen nejlepší ceny, ale také kvalitního a certifikovaného zlata. Výhodnou cenu je společnost BHS svým klientům schopna zajistit proto, že nakupuje ve velkém množství a je schopna udržet marže na jednotku na nízké úrovni. Navíc od dodavatele nabízejícího ty nejlepší ceny.

Investice do zlata   Zlato jako 4. důchodový pilíř

Po několika letech (při měsíční částce 1500 Kč to může být po cca 5 letech) z takto nakoupeného zlata získáte 100 gramovou cihlu zlata. Během celé doby můžete kdykoliv zlato odprodat. Pokud si zlato ponecháte, zachová svou hodnotu až do chvíle, než se jej rozhodnete prodat.  Výnosy ze zlata získáte teprve při jeho prodeji, přičemž čistý výnos záleží na rozdílu mezi cenou za niž jste nakoupili a prodejní cenou.

Na rozdíl od fondů a akcií nepočítejte u investice do zlata s vyplácením průběžné dividendy, na druhou stranu ale vyděláte na tom, že neplatíte žádné daně z příjmů a to ani z celkového výnosu při jeho prodeji.

100 gramové cihly zlata jsou dobře prodejné kdekoliv na světě a díky tomu jsou i velmi likvidním nástrojem na ukládání peněz.

*Nejedná se o poskytování investičních služeb, protože fyzické zlato není investičním nástrojem ve smyslu § 3 zákona o podnikání na kapitálovém trhu, a proto tato činnost obchodníka s cennými papíry nepodléhá dohledu ČNB.

Váháte? Přečtěte si kdy investovat do zlata.

Jedna z dalších možností, která stojí za zvážení je i nákup zlatých slitků

Proč nakupovat zlato   Investice do zlata - ukládání na stáří   

 

Tip: Jak skladovat investiční zlato

Máte zájem o měsíční ukládání do zlata?

Nechte nám svůj kontakt. Ozveme se vám a probereme vaše možnosti.

T: 255 710 720

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O NOVÝCH INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

  • nové investiční příležitosti
  • horké aktuality
  • důležitá oznámení

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Klientské centrum - zlato
+420 255 710 720
Klientské centrum - ostatní produkty
+420 255 710 715
Nabídky spolupráce
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění