Investice

Investice se zajímavým úrokem

S námi se nemusíte starat o to, jak funguje akciový trh. Neztrácejte čas obchodováním s akciemi nebo komoditami. Věnujte se své práci a koníčkům, my budeme investovat za vás. 

Dokážeme vám vydělat mnohem více peněz, než nejvýhodnější úrok na bankovním a spořícím účtu, či dokonce na termínovaném vkladu.

 

Obchodujeme pod dohledem ČNB

Jsme BH Securities a.s., licencovaný obchodník s cennými papíry, člen Burzy cenných papírů Praha. Peníze svým klientům vyděláváme pod přísným dohledem České národní banky.

 

Do čeho můžete investovat s BH Securities

Investovani-investicni-certifikaty | www.investice.czBHS INVESTIČNÍ CERTIFIKÁTY

Investiční certifikát je vhodný pro investory, kteří hledají jistotu a vysoké roční zúročení. BHS Investiční certifikát zkrátka nakoupíte a pak se už o nic nestaráte. Jen čekáte, až vám investiční certifikát vydělá peníze. U investičních certifikátů očekávejte výnosy až v řádech desítek procent.

Více o investičních certifikátech >>

 

Investovani-zlato | www.investice.czZLATO

Zlato je vhodné pro investory, kteří chtějí svůj majetek ochránit před hospodářskou krizí a vydělat na dlouhodobě zvyšující se hodnotě. Do zlata můžete formou pravidelných měsíčních splátek investovat již od 1.500 Kč. Po několikaletém spoření získáte vlastní cihlu zlata.

Více o zlatu >>

 

Investovani-dluhopisy | www.investice.czDLUHOPISY

Dluhopisy jsou vhodné pro investory začátečníky. Dluhopis můžete nakoupit a po pevně stanovené době inkasovat výnos. Roční zisk může být i více než 9 %. A to je lepší varianta, než nechávat peníze ležet na spořicím účtu.                                                                

Více o dluhopisech >>                  

 

Investovani-akcie | www.investice.czAKCIE

Akcie jsou vhodné pro zkušenější investory jako krátkodobá spekulace i dlouhodobá investice. Díky akciím se stanete spolumajitelem firmy a podílíte se na jejím úspěšném podnikání. Vedle zisku z prodeje vám akcie mohou přinést výnos v podobě dividend.

Více o akciích >>                

 

Investovani-podilove-fondy | www.investice.czPODÍLOVÉ FONDY

Podílové fondy jsou vhodné pro drobné investory s malým kapitálem již od 10.000 Kč. Jde o kolektivní formu investování, kdy více investorů vkládá své peníze do podílového fondu. Za svou investici získáte podílový list vyjadřující váš podíl ve fondu.                 

Více o podílových fondech >>                 

 

Investovani-asset-management | www.investice.czASSET MANAGEMENT

Asset management je ideální služba pro časově zaneprázdněné investory i investory začátečníky. Vaše aktiva spravují zkušení portfolio manažeři BH Securities. Navrhnou Vám investiční strategii podle toho, jaké očekáváte zhodnocení, délky investice i míře rizika.

Více o Asset Managementu >>                  

 

Chcete nezávaznou konzultaci zdarma?

Vyplňte váš e-mail a telefon, ozveme se vám.

T: 255 710 715

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O NOVÝCH INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

  • nové investiční příležitosti
  • horké aktuality
  • důležitá oznámení

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Klientské centrum - zlato
+420 255 710 720
Klientské centrum - ostatní produkty
+420 255 710 715
Nabídky spolupráce
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění