Engine Classic Cars

Investujte do ikon

Tento fond investuje svěřené prostředky do vybraných ikonických a celosvětově známých sběratelských aut, motocyklů nebo automobílií zejména z druhé poloviny dvacátého století. Nabízí tak investorům jedinečnou příležitost participovat na velmi zajímavé možnosti umístění aktiv ve střednědobém a dlouhodobém horizontu.

Fond prostřednictvím této koncepce předkládá svým investorům možnost diverzifikace aktiv do oblasti, která z dlouhodobého hlediska představuje jedinečnou příležitost nejen uchování, ale i kontinuálního zvyšování hodnoty aktiv. Na rozdíl od investice např. do akciových indexů přináší tato investice výrazně stabilnější návratnost vložených prostředků a také výrazně nižší korelaci s těmito vybranými akciovými indikátory.

Kromě toho nabízí svým investorům možnost participace na udržení historie ikonických automobilů, které v mnoha případech představují unikáty dané automobilové značky. Fond není zaměřen pouze na automobily vyšších cenových relací, ale v jeho portfoliu se objeví i automobily, které díky své historii či povaze byly ve své době velmi vyhledávané, jejich pořízení není výrazně finančně náročné, nicméně předpoklad růstu jejich hodnoty je velmi vysoký.

Základní myšlenkou Fondu je nabídnout investorům možnost transparentního umístění volných finančních prostředků prostřednictvím cílených nákupů předem vybraných automobilů, motocyklů nebo automobílů v kontextu aktuálních podmínek na trhu a jejich načasovaný prodej s výnosem pro daného akcionáře.

Kromě toho Fond nabízí něco více. Akcionáři se stanou součástí unikátního společenství klubu investorů a fanoušků tohoto tradičního odvětví, kde budou mít možnost podílet se na společenských setkáních a akcích, které pro své investory bude Fond pořádat. Nejde pouze o investice, ale také o sdílení společné vášně a nadšení z vlastnictví těchto krásných nebo historicky zajímavých motoristických ikon.

Více na http://enginefund.bhs.cz/cz/home

 

Potřebuji více informací

Vyplňte prosím údaje, obratem vás budeme kontaktovat.

T: 255 710 715
E: kontakt@investice.cz

Odesláním formuláře souhlasím s užitím osobních údajů

ŽÁDOST O ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O NOVÝCH INVESTIČNÍCH PŘÍLEŽITOSTECH

  • nové investiční příležitosti
  • horké aktuality
  • důležitá oznámení

Odesláním emailové adresy souhlasím s užitím osobních údajů

Klientské centrum - zlato
+420 255 710 720
Klientské centrum - ostatní produkty
+420 255 710 715
Nabídky spolupráce
+420 255 710 710

Nabídky na propagaci v médiích zasílejte výhradně na media@investice.cz. Jinak budou nabídky považovány za nevyžádanou poštu.

Sledujte nepřetržitě aktuální dění